Pošli to dál

společná píseň a videoklip na podporu laskavosti mezi lidmi

Ahoj nebo dobrý den (s dovolením dál budu tykat, ať je komunikace jednodušší). Jmenuji se Marie Tilšarová a jsem moc ráda, že jsi tu.

Pokud jsi na této stránce, znamená to, že SI TĚ VELMI VÁŽÍM JAKO ČLOVĚKA A OSOBY, KTERÁ NA NAŠÍ ČESKÉ/SLOVENSKÉ SCÉNĚ SYMBOLIZUJE (minimálně v mých očích) DOBRO – ať už v různých odvětvích či žánrech. Předně tedy děkuju za to, co neseš.

Ke čtení si můžeš rovnou pustit píseň, ať víš, o čem je řeč. Je to jen základní nahrávka bez mixu/vokálů/masteringu – pro představu.

V rámci úspory Tvého času jdu rovnou k věci.
Napsala jsem píseň POŠLI TO DÁL, kterou bych si přála nazpívat a natočit i s Tebou a podpořit tak mezi lidmi chuť dělat malé drobné skutky na denní bázi. Úsměv, podaná ruka, převedení přes silnici, doplacení pětikačky v obchodě…

Ukázat, že aby nám na světě bylo o trochu lépe, stačí opravdu málo a budu vděčná, když do toho půjdeš se mnou.

Protože si vážím Tvého času, přijedu za Tebou a vše vytvoříme ve Tvém prostředí – a to někdy v půlce března. A nebo se časově přizpůsobím. 
Ráda bych klip a píseň vypustila do světa 29.4. – kdy se bude v Malostranské besedě křtít naše album Pošli to dál.
Prosím, pokud do toho se mnou půjdeš, dej mi vědět na e-mail tilsarovam@gmail.com nebo telefon 605461592.
Děkuji a těším se na spolupráci. 
Marie

FAQ:

JÁ ALE NEZPÍVÁM. Nevadí, jsou tam pasáže, kdy není zpěv potřeba. Jde primárně o „přítomnost“.
CO ZA TO? Momentálně nemohu nabídnout nic víc, než dobrý pocit z toho, že laskavost se bude dál šířit mezi lidi. 
PROČ BYCH TENTO PROJEKT MĚL/A PODPOŘIT? Celý tento projekt má za cíl šířit laskavost mezi lidi. Ukázat, že TO JDE a že díky malým drobným skutkům může být na světe lépe. A s Tvou podporou se to ještě znásobí.
A KDO JSI TY? Jsem Marie, matka, manželka, žena. Písničkářka, co si prošla dříve dost těžkým obdobím a pomocí vlastních písní se zvedla na nohy. A ráda bych tím zase dál podpořila ostatní.
A profestně – jsem autorka 2 CD – PUSŤ TO PO VODĚ a DOMŮ (a třetí je těsně před dokončením), držitelka Porty 2023, Zlaté české 12 Českého Rozhlasu, Vítězka Šance  Muzikus (SAI) a autorka motivačních mindfullnes karet Všímavky a teď nově kartiček na šíření radosti – Pošli to dál.