LÁSKARTY

Láskyplné karty, které Tě jemně povedou cestou sebelásky, skrze kterou si zamiluješ svůj život.

někdy se zdá nesnadné vnímat sama sebe
 v rozruchu života. Pro mnoho žen je standard rozDávat sebe, ale ne sobě. Takhle můžeš chvíli fungovat. Jen, časem se vyčerpáš a ani možná neuvidíš proč. V momentě, kdy se vrátíš zpět do prostoru svého srdce, které je Ti věčným a moudrým průvodcem, rozplyneš se v sebelásce. Jedině tak si zvědomíš, jak důležité je láskou zahrnout nejdřív sama sebe, abys ji mohla rozdávat dál a ona se k Tobě plnými doušky mohla vracet zpět.

Láskarty - soubor 23 karet v krásném koženém pouzdře, doplněný o minimalistický náramek s růženínem, otvírajícím srdce, z dílny MarulArt.

Jsou vytvořeny srdcem ženy pro všechna srdce žen (A tím pro jejich muže. Rozuměj, ženo vedena těmito kartami, pro svého muže můžeš rozkvést jako krásná květina.), aby je jemně doprovázely na cestě sebelásky a úctě k sobě sama.

Na první straně najdeš laskavou afirmaci, kterou si snadno zapamatuješ a můžeš opakovat celý den. Druhá strana Ti ukáže, „jak na to“ do hloubky.

Růženín – kámen bezpodmínečné sebe-lásky. Otevírá srdce a přináší blaho srdeční čakře (i když ho máš na ruce). I proto jsem ho vybrala jako průvodce na cestě k sobě.

Lucka z MarulArt vyrábí tyto náramky speciálně pro majitelky Láskaret.

Jak může vypadat Tvůj život s LÁSKARTAMI?