Amazonia step in

Na dva roky přesně

Tak to je zajímavý.
Ani jsem netušila, jak jsem se při organizaci trefila…ALE – zítra to budou DVA ROKY, kdy jsme s Pájou a Krysákem poprvé hráli v Amazonia – STEP IN klub. Měli jsme asi 10 písní (to se dost změnilo), za sebou jednu zkoušku (to se moc nemění:-) a doufali jsme, že příjde aspoň 10 lidí.

Když jsme tam jeli, ptal se mě Pája: „víš co vlastně budeš říkat?“
„Nevim:-)“.
„A víš, v jakém pořadí budeme hrát ty písně?“
„Nevim“ (a to nám zůstalo doteď:-))

Přišlo vás tenkrát necelých 30…převážně z řad našich přátel. Byla to velká podpora a já jsem za to tak vděčná. Zaznělo tam „proč nemáte ještě CDčko??“ Cha, to nás dost pobavilo…

Ale…dál už to znáte.
V listopadu 2020 jsme zahájili první crowdfundingová kampaň, potkali se s Yardou Helešicem, s ním nahráli cd Pusť to po vodě…a pořád žádné koncerty ani hraní.

Pak jsme se sešli, to byl začátek června. A udělali jednu zkoušku. A  jeli hrát do Sadu. Nedávno jsem si pustila nahrávku z té doby a teda – obrovská poklona všem, kdo to tenkrát vydržel poslouchat:-)))

Posledního června 2021 jsme CD Pusť to po vodě pokřtili. To vás tam bylo kolem stovky. Na Florentina Boat Prague jsme společně s vámi vytvořili atmosféru, která nám dala vědět, že TUDY JO.

…posunuli jsme se. S někým rozloučili, hodně jsme mluvili, hádali se a zase se usmiřovali, hodně jsme jezdili hrát. Na začátku jen sami s Pavlem, pak už zase i s Krysákem. Hledali jsme tvář, tvar. Hledali jsme se a tak jsme možná nasekali nějaký boty na lidské i muzikantské rovině.

A nevím, zda jsme se našli. Myslím, že ne. Jenže to vůbec nevadí. Vím totiž, že nás baví tahle cesta, po které teď společně kráčíme.

Ne jenom my 3. Kráčíte po ní s námi i vy, kteří posloucháte naše písně, píšete mi krásný zpětný vazby, chodíte na koncerty, tančíte, zpíváte sborově písně, sdílíte je dál mezi své známé. Kráčí s námi i naše rodiny, pro které je to dost nové – stejně jako pro nás.

A tak, po dvou letech od toho prvního koncertu, to jest zítra, pokřtíme společně druhé CD DOMŮ.

A já jsem sama zvědavá, kolik se nás v MusicClub Modrá Vopice sejde a moc se těším na každou jednu tvář, se kterou se uvidím a obejmu.

Díky za to, že jste mě tenkrát pošťouchli k tomu natočit CD (bez absolutně žádné historie písní či nás jako tělesa) a že jsem poslechla. Tohle je prostě krásná cesta.

Marie

PS: Lístky na křest si stále můžete koupit tady. A to do 22.9. 12.00