POŠLI TO DÁL

Píseň, album a kartičky  „POŠLI TO DÁL“ autorky Marie Tilšarové mají za cíl šířit pozitivní energii a laskavost mezi lidmi prostřednictvím drobných aktů dobra.

Jeho hlavním záměrem je inspirovat lidi k tomu, aby šířili laskavost a pomoc druhým dál, vytvářejíce tak pozitivní vlnu kolem sebe.

„POŠLI TO DÁL“ nabádá k tomu, aby každý jednotlivec přispíval k lepšímu světu prostřednictvím svých činů a šíření radosti a solidarity.

Kartičky Pošli to dál

Kartičky POŠLI TO DÁL

„POŠLI TO DÁL“ kartičky jsou jedinečným způsobem, jak šířit radost a laskavost ve světě. Tyto trhací kartičky jsou navrženy tak, aby je lidé mohli jednoduše zanechat na různých místech, kde je mohou objevit ostatní. Obsahují inspirativní citáty, povzbuzující zprávy nebo laskavé poznámky, které mohou zpříjemnit den každému, kdo je najde. Ať už je zanecháte na lavičce v parku, ve veřejné knihovně nebo ve vaší oblíbené kavárně, tyto kartičky jsou malým gestem, které může mít velký dopad. Pošlete laskavost dál a nechte tuto iniciativu rozkvétat!

album POŠLI TO DÁL - melodie laskavosti

Vstupte do světa laskavosti s albem „Pošli to dál“. Toto inspirativní hudební album je plné písní, které přinášejí radost a pozitivní energii. Každá skladba je jako malý dárek, který můžete poslat dál, aby rozjasnil den někomu dalšímu. S kombinací motivujících textů a chytlavých melodií je toto album ideální pro ty, kteří chtějí šířit radost, úsměvy a optimismus ve svém okolí. A tak – stavme mosty laskavosti – Pošli to dál.

marie-tilsarova-posli-to-dal-obal-max-k

Každý, kdo si koupí CD – dostane k němu automaticky i odkaz na stažení MP3 – aby mohl poslouchat i v mobilu či natajňačku v práci:-)

Pusť si ukázky z celého alba

Předchozí alba - Pusť to po vodě, Domů