Zmizela z Tvého života radost a Ty nevíš, jak ji dostat zpátky?

I já jsem radost dlouhá léta ve svém životě hledala – a našla. Smích a vnitřní klid je teď u mě doma.

A tak s tou radostí šířím dál i návody, jak jsem si k pohodovému žití došla.

Už se zase umím radovat a těžké situace zvládám s větším klidem.

Když se ke mně blíží úzkost, strachy nebo panické ataky, umím si s nimi poradit. Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že své neopodstatněné strachy budu umět zvládat, vysmála bych se mu.

Ale  díky technikám, které jsem na své cestě objevila se teď cítím mnohem jistější ve zvládání stresových situací.

Ráda Tě pomocí svého eBooku provedu, ať také víš jak na to.

Průvodce na cestě z úzkosti k radosti

Pomocná ruka z bahna života na pevnou zem

eBook Tě naučí

Přijímat svůj život bez příkras.

eBook Tě naučí

Nacházet úlevu i v těžkých dnech.

eBook Tě naučí

S laskavostí říkat NE tomu, co Ti neslouží.

Procesem Tě provede 54 stran, 8 ilustračních videí (do 2 minut), 1 meditační cvičení (12 minut) a pracovní list.

Jako bonus k eBooku patří mé tipy na terapeuty, kteří mi pomohli změnit život a slevový kód na má další meditační cvičení.

Reference

Tak tento eBook mi totálně sedl. A to jsem si myslela, ze jsem na toto téma přečetla hodně věcí. Rozhodne doporučuji! Je to velmi prakticky zpracované, názorné a je znát, ze Maruška ví, o čem mluví. Moc se mi líbí metoda Opláchnutí láskou a také 12 budíků. Naprosto zaručeně se po přečtení a praktikování tohoto eBooku budete cítit lépe. A navíc dostanete nástroje, jak toto vše praktikovat dál a být v pohodě. 🙂
Mám za sebou další den pocitu přetížení. Bolest hlavy a pocit, že se toho nezbavím. Sedla jsem si k eBooku a pročítám první stránky. Z posledních sil jsem se donutila s Tebou nahlas říct: "Teď je mi krásně. Vše je v pořádku, cítím lásku". A tak tu teď sedím a pláču štěstím. JE mi krásně. Bolest hlavy ustoupila, jsem už jen příjemně unavená a vděčná, že jsem. A že Tě znám. Musela sem Ti to napsat - že to pomáhá.
Michaela K.
Kamarádka
E-Book Průvodce na cestě z úzkosti k radosti jsem přečetla jedním dechem. Je krásně a srozumitelně zpracovaný, pomáhá čtenáři utřídit si myšlenky a vyznat se "sám v sobě". Obsahuje praktické tipy včetně videoukázek, kterými si může každý z nás pomoct k prožití svého života naplno, pustit úsměv a radost do každého dne. Tyto tipy jsou od těch nejjednodušší, které můžeme zařadit do svého života ve vteřině, co si o nich přečteme, po náročnější, ke kterým se prostupně propracujeme, ať už sami či s dopomocí. Na vše je čtenář upozorněn a je zde popsáno, co lze očekávat. E-Book bych v dnešní době doporučila každému - nejen těm, kdo si myslí/má doměnku/ví, že úzkostmi trpí, ale i všem ostatním, protože je vysoká pravděpodobnost, že někdo ve vašem blízkém okolí úzkosti má a tento e-book vás přiblíží k tomu, co může dotyčný prožívat.
Dominika Jablonská
Od ebooku jsem nic moc neočekávala, ale téma mě zaujalo, tak jsem byla zvědavá, jak bude zpracované. A musím říct, že mě velmi mile překvapil svou obsáhlostí, praktičností a skvělými konkrétními tipy, jak se sebou pracovat. Ebook určitě doporučuji všem, kdo mají občas pocit, že svět není úplně v pořádku. Po přečtení tohoto ebooku si budete umět vytvořit ráj na zemi přímo sami v sobě.