CD Pusť to po vodě

Víš, tohle CD není jenom 11 krásných písniček.
Je to terapeutický nástroj, který Ti dovolí pookřát, zastavit se, nadechnout a posunout se ve Tvém životě zase o krok (či víc) dál. 

Mé písně Tě budou provázet Tvými všedními dny. Vždy, když nebudeš vědět kudy kam tak zjistíš, že si najednou začínáš zpívat jednu z písniček a ta Ti ukáže cestu. A nebo Ti dovolí se aspoň rozhlédnout. Jsou to malí přátelé a pomocníčci – jak to napsala Kupina, jejíž krásný medový hlas zní na CD. 

Haloooo, víš, že cd Pusť to po vodě už není jediný počin Marie? Právě jsme totiž vydali album DOMŮ.

CD nebo MP3?

Mám připraveny k prodeji obě varianty, protože si uvědomuji, že spousta lidí už nemá možnost přehrát si fyzické CD. I my si je nejčastěji pouštíme jen v autě:-)

Každý, kdo si koupí CD – dostane k němu automaticky i odkaz na stažení MP3 – aby mohl poslouchat i v mobilu či natajňačku v práci:-)

Cítíš zvědavost?

Miluješ ukázky??? Chceš nahlédnout pod pokličku a jen si tak čuchnout?
Tak si pusť tohle videjko…kde se sice nemění obrázky, za to se tam mění písničky…
Je tu pro nedočkavce sestřih 30ti vteřinových ukázek VŠECH písniček z CD Pusť to po vodě.
Dnes mám ranní v autobuse a pouštím si písně od Marie. Málo kdy se stane, že by mi dvě ženy během jízdy řekli, že jsem jim zlepšil náladu, že jsem člověk na svém místě a jaké rádio poslouchám 😂. Takže Marie, děláš to dobře... Každá doba nese svého Kryla, že bych našel toho svého?
Stanislav Procházka
Hrdý řidič autobusu
Věděla jsem, že bude Pusť to po vodě krásné, ale že je to až takhle léčivé, niterné i nevážné CD, to jsem nečekala! Slzička nejednou při poslechu ukápne, jindy se prostě směju, tancuju a týden si nezpívám nic jiného. Pokud hledáte nepřeslazenou "good vibe music" a indické mantry vám už lezou krkem :), nehledejte více. V mé terapeutovně mají své pevné místo už Maruščiny Všímavky, písně z Pusť to po vodě je určitě doplní.
Málokdy člověk zažije koncert, který jen neupoutá jeho smysly venku, ale v každé písni zve do vnitřního světa a upoutává minimálně půl pozornosti na vlastní prožitky, na to co by tělo chtělo, na to, co je pro něj dobré a jak mu víc naslouchat. Texty jsou krásný, autentický, člověk při tvém sdílení vnímá, že ty sr..ky neprožívá jen sám, že to je součástí života a ještě se tomu zasměje.
Vědomé, hluboké, textově jednoduché, lidové, zpěvné, léčivé, přinášející změnu nastavení mysli, přenastavující, ulevující, odlehčující, laskavé, hladivé, chápající....

A jak to celé začalo??? Úspěšnou Kampaní na HitHitu

Jsem Marie. Poslední roky se nořím do života stejně všímavě jako do ledový vody. Naplno a taky s laskavostí k sobě sama. Všímej si maličkostí a prožiješ radostnější život. 

Když mi bylo jednou smutno a koukala jsem na Klokočské skály, přišla ke mě myšlenka spojit  praxi Všímavosti s písní – pro koncert. Povedlo se. A ti, kdo na koncertech byli, po mě chtěli CD, aby mohli písně poslouchat doma, s dětmi, v autě, stále:-)  

Otevřít svou náruč i srdce a přijímat, co přichází.

To se mi povedlo. I díky tomu můžou skrze mne přicházet na svět písně, které lidem prostě pomáhají. Které jsou veselé, životní, léčivé, hluboké i praštěné. Stejně jako já. 
Píseň „Dotkni se mě“ Tě povede svou hloubkou k pohlazení svého těla. Píseň „Vyhni se své mysli“ zase svou veselostí k uvědomění, jak skvělé je občas tu naši mysl opravdu vypnout. Titulní píseň „Pusť to po vodě“ Ti zase dá návod, jak můžeš naložit se svými těžkostmi….
Na CD je i píseň „Děkovat se dá“, jejím autorem je můj dlouholetý přítel Radek Pilmaier. Neznám kránější píseň o vděčnosti za život a jsem moc ráda, že mi ji na CD věnoval a nazpíval ji se mnou. 

Možná proto, že se mi podařilo zůstat otevřena všemu co přichází, mi do cesty vstoupil úžasný muž Yarda Helešic. I díky němu je CD tak pozitivně naladěné, je z něj cíti pohoda a radost. Yarda nám vytvořil nádherný bezpečný prostor, kde jsme se každý z nás mohli úplně ponořit do sebe a tak se dotknout toho nejniternějšího, vzít si to a přinést ven. Navíc doplnil CD parádní elektrickou kytárkou z jeho rukou a dal mu úžasný zvuk.  Jaroušku, děkuji z celého srdce za Tvé vedení, trpělivost, za všechny ty rohovory a taky za možnost podívat se na svět zase jinýma očima. 

Jsem také velmi vděčná za to, že se mnou CD nahráli mí přátelé.

Jako první – můj muž Pavel Tilšar, který mne (do)provází na mé cestě životem už přes 16 let. Pavel je můj muž, přítel, parťák, spolurodič a spoluhráč:-) Multiinstrumentalista, Multipotenciál, majitel nádherného hlasu, který když zpívá, tak vypráví příběh. Na CD nahrál některé kytary, všechny baskytary, cajon, djembe a uslyšíte tam i jeho hlas.

Martin Krysák Penič…známe se a přátelíme asi 18 let. Naše cesty se na delší dobu rozdělily a po Martinovo návratu z velké záoceánské cesty zase spojily. Na CD nahrál všechy flétny a saxofon – a také tam uslyšíte jeho hlas. Martin působí také v české kapele hrající irskou muziku SHANNON.

Radek Racík Pilmaier. Můj učitel, průvodce a hlavně přítel. Nahrál a nazpíval se mnou jeho píseň Děkovat se dá.  A já se moc těším, až se karta obrátí  a Racík nahraje cd jeho úžasných písní, na kterých mu třeba zase budu hostovat já. 

A v neposlední řadě – ale né jako poslední – Lucie Kupina Budínová. Má dlouholetá blízká duše. Učíme se jedna od druhé, jsme si zrcadly. Občas se fakt štvem, ale i to ke vztahu patří. O Lucce sem psala jeden příspěvek na blogu a na CD zpívá všechny ty krásně medové druhé hlasy.

A na závěr malý dokument z natáčení