RozeSZnění - relaxační zvuková koupel

Co je RozeSZnění

RozeSZnění – Zvuková koupel s prvky muzikoterapie je příjemná a nenáročná cesta k nalezení vnitřního klidu a harmonie.

Není to koupel ve vodě, ale koupel v tónech, zvucích a vibracích z používaných nástrojů, které  prochází každou buňkou vašeho těla.

Dovolte si hodinu absolutního „vypnutí“, kdy mozek na chvíli přestane chrlit myšlenky. Dovolte si čas ponoření se v koupeli tónů, které utiší mysl, pohladí vaši duši a přivedou vás do vašeho středu… Dovolte si v lahodné zvukové lázni svoje myšlenky nechat plynout..
Mysl se utiší a prostě JENOM JE. Tady a teď. Nic víc v tu chvíli není.

Nemusíte umět meditovat, stačí jen pohodlně ulehnout a nechat se unášet na vlnách léčivých tónů.

Pro koho se hodí

RozeSZnění je vhodné nejen pro jednotlivce, ale například i jako zajímavá teambuildingová aktivita, jako benefit pro zaměstnance či na zahájení/ukončení různých seminářů.

Krásné je také využít RozeSZnění jako nevšední aktivitu pro vaši rodinu. Prožít ho společně s dětmi či rodiči posílí vaše vztahy a vnímání jeden druhého.
A co takhle párové RozeSZnění…

Jak RozeSZnění probíhá

Na začátku Zvukové koupele vám navodím příjemnou náladu pomocí vonných esencí a vánku. Vůně jsou pro práci důležité a navozují pocit bezpečí.

Pak přichází na řadu seznámení s nástroji. Někdo se chce seznámit předem, někdo se zase nechá rád překvapit. Je to na každém. 

Následná hodina je pro každého lehce jiná, ale všichni se shodují na pocitu absolutního „vypnutí“, relaxace, klidu a míru v duši. I když to zní celé jako klišé, v dnešní době je každá minuta takového čistého míru a klidu více než potřebná. Promlouvají k vám postupně nástroje jako je velký šamanský buben, tibetská mísa, kalimba, koshi, můj hlas, ruce ( ruce jako nástroj, nedotýkám se), makové paličky…

Mohou se  také vyplavit emoce. Milé i nemilé, vše k tomu patří. Smích, pláč a nebo prosté NIC, vše je naprosto v pořádku. 

Keď som tam na tej zemi ležala a počúvala tie Tvoje nádherné zvukové lázne, priala sám si, aby sa zasekla chvíľa. A ja by som na pár ďalších chvíľ zostala len s otvoreným srdcom a zvukom daždivého pralesa v ušiach. Maru, ďakujem za Tvoj talent. Ďakujem za to, ako robíš svoju prácu a inšpiruješ svojím životom. Rozesznění - Relaxační zvuková koupel je krásny zprítomňujúci zážitok. Ďakujem za nás všetky v Trutnove