Všímavky – můj příběh

Všímavky – praxe mindfulness pro každý den v měsíci jsou motivační kartičky, které provázejí jemnou a nenáročnou formou praxí Všímavosti
a učí vracet mysl do přítomného okamžiku.
Jsou návodem na radostnější žití.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Úzkost, smutky, deprese…tahle „svatá trojice“ mne provázela převážnou část mého života….nežilo se s tím úplně fajn. Už jsem to tak nechtěla, toužila jsem po smíchu, svobodě duše a radostném prožívání.
A pak jsem se poprvé ponořila do ledu. Najednou vše utichlo, včetně mých myšlenek a bylo JEN TĚLO TADY A TEĎ. Byl to velmi silný zážitek. Má průvodkyně ponorem je zároveň „učitelka“ mindfulness – všímavosti. A tak jsem se k ní přihlásila „do školy“.
Během školní docházky se mi můj „starý šedivý svět“ začal proměňovat do veselého barevného života. Z velké vděčnosti jsem si začala psát krátké poznámky z praxe tohoto umění žití v přítomném okamžiku….
…a díky tomu vznikly karty Všímavky – praxe mindfulness na každý den v měsíci. Návod na radostnější žití do kapsy. V začátku pomáhaly mě udržet si pozornost TADY a TEĎ…a pak jsem jim dala podobu a nabídla světu.

CO JSOU VŠÍMAVKY?

Motivační kartičky Všímavky – to je série 31 jednoduchých praxí, kterou jsem vytvořila pro všechny , kdož se chtějí na svých cestách posouvat dál a pomocí mindfulness – všímavosti snáz procházet nástrahami života. Mě osobně umění žití v přítomném okamžiku obrátilo život naruby, vysypalo z kapes bordel a starou špínu, zase vše vrátilo na líc a teď se mi žije mnohem lehčeji. Proto je mým cílem šířit Všímavost dál.

Krátké každodenní praxe všímavosti si můžeš dopřát kdykoliv a kdekoliv.

S Všímavkami budeš mít inspiraci všímavosti pro každý den, než se stane nedílnou součástí Tvého života…

JAK NA VŠÍMAVKY –
aneb co s nimi?

Každý den malé zastavení s Všímavkami.
Motivační mindfulness kartičky, které vrátí roztěkanou mysl zpátky k Tobě, do klidu a bezpečí.

Můžeš je mít na stálém místě, každé ráno jednu vylosovat a pak se podle ní celý den řídit.

Můžeš je nosit u sebe – v kapse, kabelce, tašce, batohu, kapsabelce… a použít je v případě nouze…

Můžeš si je jen tak pročítat.

Můžeš je schovávat svým blízkým do kapes či peněženek…

Najdeš další možnost??:-) Budu se těšit na zprávu…