Věnuj vědomou pozornost svému tělu.

Cítíš se citově vyprahlá? Chybí Ti dotek? Máš pocit, že se Ti ho nedostává?

VĚNUJ SI HO SAMA.
Nauč se techniku vědomého doteku pomocí mého cvičení Pozdravení se svým tělem„. 
Kdykoliv budeš potřebovat obejmout, pohladit, dotknout se – můžeš se k  tomuto cvičení vrátit. 

Dotek má pro každého z nás obrovské spektrum benefitů. Naše kůže je nástrojem pro komunikaci duše s vnějším světem. Pohlazení, masáž, vědomý dotek – to jsou úžasné komunikační cesty.  To, jak jsme schopni dotek přijímat přímo souvisí s programem z dětství a s tím, jak jsme byly jako děti „mazleni“. 

A protože jsem si plně vědoma toho, že spousta lidí bohužel žije s absencí doteků a tím strádá i jejich duše, připravila jsem krásné meditační cvičení Pozdravení se svým tělem, ve kterém Tě  jemně  a za zvuku SunDrumu povedu tak, aby bylo pozdraveno opravdu celé tělo.“

Toto meditační cvičení je také součástí mého eBooku Průvodce na cestě z úzkosti k radosti.

Vědomý dotek jako poděkování tělu za to, že pro nás pracuje celý náš život.

Reference

Poslechla jsem si už mnoho meditaci. Ale tato je výjimečná!  Pustila jsem si ji ve chvíli, kdy jsem potřebovala podstoupit od všedních záležitosti (chaos v hlavě, chaos doma). Šla jsem do přírody a do uší si pustila Marušku.  Tato kombinace měla obrovský efekt! Po 12 minutách se domů, k manželovi a dětem, vrací jiná Monika. Celistvější a propojena sama se sebou. Monika, která cítí více lásky k sobě, svému tělu, i všemu kolem. Marušky vedení a slova mi umožnila dokázat podstoupit od starostí a pocítit vděčnost, klid a propojení se sebou. Navíc jsem už během prvních minut vnímala, jak se rozšiřuje mé vnímání a to mi dalo úplně jiný požitek z té chvíle. Mé smysly se začaly probouzet. A dotknout se svého těla bylo tak oživující! Jo, to je to slovo. Touto meditaci ožijete;). Ale ne, že se vystřelíte do vesmíru, ale ožije váš vnitřní úsměv;). Marušky vedení je jemné a zároveň hluboké. Umím si představit, že pravidelným poslechem výrazně prohloubím vztah se svým tělem, se sebou. A krom Marušky krásného hlasu se pohladím i zvukem Sundrumu, který meditaci doprovází a dělá ji výjimečnou. Děkuji ti za tento zážitek! A z celého srdce ho doporučuji všem ženám, které se chtějí za pár minut cítit tak krásně jako já - celistvé, oživené, vděčné.
Pozdravení se svým tělem přináší okamžité uvolnění, přeladění z mysli do těla. Je hladivá, hřejivá, dotýká se duše. Je prvním krokem k laskavosti k sobě. Může přinést očistu pláčem a možnost přijetí částí, které na sobě nemáme tak rády. Je to cesta k sebepřijetí. Chvilka pro sebe. Stojí za to se k této meditaci vracet kdykoliv, když je nám třeba připomenout si jak jsme dokonalé.
Děkuju za cvičení, Maruško, přiblížilo mě k sobě. Ono se řekne 12 minut, ale v lockdownu i to osvěží a inspiruje. Teď, když jdu ven, lehnu si do listí pod dub, pomalu si "projedu" celé tělo a krásně se zklidním.
Hanka Beranová
Copywriter