Sebeláska bez výčitek. Chceš ji pro sebe?

  • Být laskavá k sobě – neříkat ANO tomu, čemu nechceš.
  • Být sama sebou – nesrovnávat se.
  • Myslet na sebe – nerozdat se pro druhé.
  • Prožívat – nepřežívat.
  • Dopřávat si volno bez výčitek – nepřepínat se. 
  • Vnímat – nepřemýšlet.
  • Radovat se z maličkostí – nehledat velké věci 
  • Být tou nejdůležitější osobou pro sebe – nemyslet víc na ostatní

Sebeláska bez výčitek – 0,5 – 1 hodina pro Tebe. 30-60 minut trvající hovor (Nejlépe videohovor),kde se podíváme trošku hlouběji na Tvé téma. Najdeme často i řešení, kudy a kam se dál dát a jak naložit s tím, co se teď děje.


Sebeláska bez výčitek – 3 hodiny pro Tebe. Můžeme sedět u čaje, nebo se jít projít a rozdělat oheň. Můžeme jít do ledové vody. Nebo Tě provedu RozeSZněním. A k tomu, co si vybereš, budeme hlavně mluvit. O Tobě, o životě, o Tvých radostech i starostech. Pomůžu Ti podívat se na Tvůj život z nadhledu, ukáži Ti cesty, kterými se můžeš vydat a podržím Tě za ruku při Tvých prvních krocích. 

Osobnímu setkání předchází 10ti minutový videohovor, kde se uvidíme, povíme si důležité body a Ty hlavně zjistíš, jestli povídání se mnou je pro Tebe to pravé. 

Reference

Poprvé jsem viděla Marušku v Hovorech ze země - a tento rozhovor mi zůstal v srdci a mluvil z duše. Dlouho mě takto nikdo neoslovil. Pak jsem slyšela Písničku proti trudomyslnosti, která mi dodala na dlouhou cestu dobrou náladu. Věděla jsem, že s touto ženou potřebuji mluvit. A když jsme si zavolaly. Ten den mi tak utkvěl v srdci. Ukázala mi, jak se postavit do své síly, zůstat věrná sama sobě.Díky tomu se můj život pomalinku mění. Nejsou to ohromné změny, ale jsou. Jsem vděčná za toto poznání sebe i Marušky a těším se na další hovor.
Markéta Popelářová
žena na cestě
Na procházku s tebou jsem se neskutečně těšila. Vlastně se neznáme, ale já mám pocit, že se známe strašně moc dlouho... Dokážes se svým milým, něžným hlasem dostat pod slupky, masky a najít to, co je potřeba❤️ Já jsem vlastně ani nevěděla, proč jsem si konzultaci s TEBOU domluvila, ale hrozně moc mě to k Tobě táhne a jsem za to neskutečně šťastná❤️ Dokázala jsi se jemně dostat do mé zamčené truhličky: "Velký holky přeci nepláčou!" A já si konečně krásné zaplakala ❤️ Tak nějak mi přichází, jak Veronika Hurdová vrací zpět SMRT, tak ty nám vracíš zpět SLZY a PLÁČ .. Snažíme se slzy ukrývat,že je to slabost ..ale chtělo by to brát jinak 😊 já tedy slzy skrývám hodně ... Po našem setkání se rozjely zajimave události a já jsem zvědavá, jak se vše bude vyvíjet dál. Maruško, moc jsi mi pomohla, a každý den pomáháš i svými písněmi😍
Hanka K.
žena na cestě