Všímavky

Honí se Ti v hlavě desítky myšlenek a neumíš je zastavit?
Máš toho moc a občas si přeješ, aby den už byl u konce?

Přeješ si prožívat přítomný okamžik, to krásné TADY A TEĎ, ale Tvá mysl stále odbíhá do minulosti či budoucna?

Všímavky Tě naučí:
  • netrápit se minulostí
  • že ke štěstí stačí jen málo
  • lépe prožívat náročné situace
  • přijímat, co se děje právě teď

Můžeš je použít kdykoliv a kdekoliv. Nic dalšího nepotřebuješ. Jen 2 minuty času na přečtení. Pak už jen praktikuješ.

Jsou Tvým návodem na radostnější bytí. PROTOŽE V MALIČKOSTECH JE SÍLA.

Jak to dělají? Využívají mindfulness. Terapeutickou techniku pro zvládání stresu a negativních emocí. Pro více informací koukni na můj blog.

Jak vypadají? Je to soubor 36 oboustranných kartiček ve formátu vizitky, které snadno schováš v kabelce či příruční brašničce. Jejich design projasní každý Tvůj den.
Nechceš s sebou brát celé balení? Nemusíš. Pro každý den Ti stačí jedna karta, kterou můžeš nosit v peněžence nebo diáři.

Proč vznikly? Sama jsem si prošla velkou proměnou od vystresované vyhořelé pracovnice v kanceláři do spokojené ženy. Všímavost je jedna z praxí, která mi na mé cestě pomohla. Víc se můžeš dočíst o kousek níž. Mou učitelkou mindfulness je Kasha Korda z Mindfullife

Co se ve světě povídá o Všímavkách

Všímavky jsou skvělý nástroj, jak se zastavit ve víru každodenních starostí, jak si udělat chvilku pro sebe, zpřítomnit a napojit se na sebe sama a své srdce. Když se zastavíte, nadechnete a necháte se inspirovat Vaší aktuální Všímavkou, můžete najít hlubokou moudrost, kterou se Vám snaží Váš život předat. Mám pocit, že Všímavky vždycky trefí do černého a mají přesně tu zprávu, kterou v tu chvíli potřebuji dostat, jsou super!

Maru vměstnala do miniaturního koženého pytlíku vše důležité. Inspiraci k praxi, která se hodí když stojíme ve frontě, na pískovišti s dětmi atd. Super inspirace jak jednoduše a levně přivítat poklady mindfulness do našeho života. Navíc jsou všímavky v krásném koženém pouzdře připraveny lítat spolu s námi světem. Parádní počin 🤩

Všímavky na každý pracovní stůl
Všímavky jsou krásně barevné
Všímavky jako parťák na cesty

Příběh Všímavek

Všímavky – praxe mindfulness pro každý den v měsíci jsou motivační kartičky, které provázejí jemnou a nenáročnou formou praxí Všímavosti
a učí vracet mysl do přítomného okamžiku.
Jsou návodem na radostnější žití.

Jak to všechno začalo.

Úzkost, smutky, panické ataky…tahle „svatá trojice“ mne provázela převážnou část mého života….nežilo se s tím úplně fajn. Už jsem to tak nechtěla, toužila jsem po smíchu, svobodě duše a radostném prožívání.
A pak jsem se poprvé ponořila do ledu. Najednou vše utichlo, včetně mých myšlenek a bylo JEN TĚLO TADY A TEĎ. Byl to velmi silný zážitek. Má průvodkyně ponorem je zároveň „učitelka“ mindfulness – všímavosti. A tak jsem se k ní přihlásila „do školy“.
Během školní docházky se mi můj „starý šedivý svět“ začal proměňovat do veselého barevného života. Z velké vděčnosti jsem si začala psát krátké poznámky z praxe tohoto umění žití v přítomném okamžiku….
…a díky tomu vznikly karty Všímavky – praxe mindfulness na každý den v měsíci. Návod na radostnější žití do kapsy. V začátku pomáhaly mě udržet si pozornost TADY a TEĎ…a pak jsem jim dala podobu a nabídla světu.

Co jsou Všímavky?

Motivační kartičky Všímavky – to je série 36 jednoduchých praxí, kterou jsem vytvořila pro všechny , kdož se chtějí na svých cestách posouvat dál a pomocí mindfulness – všímavosti snáz procházet nástrahami života. Mě osobně umění žití v přítomném okamžiku obrátilo život naruby, vysypalo z kapes bordel a starou špínu, zase vše vrátilo na líc a teď se mi žije mnohem lehčeji. Proto je mým cílem šířit Všímavost dál.

Krátké každodenní praxe všímavosti si můžeš dopřát kdykoliv a kdekoliv.

S Všímavkami budeš mít inspiraci všímavosti pro každý den, než se stane nedílnou součástí Tvého života…

Jak na Všímavky - aneb co s nimi?

Každý den malé zastavení s Všímavkami.
Motivační mindfulness kartičky, které vrátí roztěkanou mysl zpátky k Tobě, do klidu a bezpečí.

Můžeš je mít na stálém místě, každé ráno jednu vylosovat a pak se podle ní celý den řídit.

Můžeš je nosit u sebe – v kapse, kabelce, tašce, batohu, kapsabelce… a použít je v případě nouze…

Můžeš si je jen tak pročítat.

Můžeš je schovávat svým blízkým do kapes či peněženek…

Najdeš další možnost??:-) Budu se těšit na zprávu…