Workshop PUSŤ TO PO VODĚ se Šťastnou lenoškou

6ti týdenní on-line workshop, kde Ti - pomocí mých zkušeností, autorských písní a praxe Všímavosti - ukážu, kudy se můžeš vydat na Tvé cestě životem, pokud:

Možná teď neprožíváš úplně veselé dny. Vše Ti vadí, povinnosti Ti přerůstají přes hlavu, nejde Ti se smát a už vůbec ne odpočívat. 
A možná taky cítíš, že Tvůj vztah k sobě sama či k partnerovi rozhodně není takový, jaký si přeješ. Chce se Ti křičet a nejde to. Plakat ale taky ne. Pravděpodobně máš takové „domácí vězení“  uvnitř sebe,  navíc v neustálém řešení problémů z minulosti a strachu z budoucnosti. Ale kde jsi TY??

Pomůžu Ti najít klíč, otevřít ty dveře a vykročit vstříc radosti z maličkostí. Aby Tvé dny byly zase radostné, plné vůní a úsměvů. Aby z Tebe emoce mohly volně odplouvat. Aby Tvůj svět kvetl uvnitř i kolem Tebe. Budeš pak stát ve své síle i jemnosti, s hlavou vztyčenou, naplněný/á láskou k sobě sama. V přítomném okamžiku, Tady a Teď, Teď a Tady.

Jsem Marie Tilšarová  – Šťastná lenoška. Inspirátorka, průvodkyně Mindfulness a autentická písničkářka. Co žiju, zpívám – co zpívám, žiju.

Mé písně jsou autentické – stejně jako já. Odráží se v nich můj osobní příběh a vše, co mě na cestě k sebelásce a radostnému žití potkalo. Opírají se, tak jako tento workshop, o praxi všímavosti (mindfulness) – ovšem spojenou s mou jedinečnou esencí.

Neudělám za Tebe ty tolik potřebné první kroky, ale můžu s Tebou stát a držet Tě za ruku (on-line, to dá rozum:-)). Protože vím moc dobře, jaké to je – nevědět, tápat, nemít se ráda a bát se vykročit.

A nebo - když Ti nejde vykročit, poď plavat:-) Pusť to po vodě.

Jak bude on-line workshop vypadat?

Dostaneš 8 e-mailů. 
První e-mail bude seznamovací.
6 týdnů po sobě pak  dostaneš e-mail, který bude obsahovat „PÍSEŇ TÝDNE“.  Kolem této písně se bude točit celá praxe a úkoly. Vše Ti vysvětlím jak ve videu, tak psanou formou. Ke každé písni taky dostaneš pracovní list. 
Poslední e-mail bude shrnovat celou tu 6ti týdenní cestu.

Zároveň se můžeš stát členem podpůrné skupiny na Facebooku. Tam budou mít přístup jen Ti, kteří si zakoupili workshop. Budu tam pro Tebe i já a zároveň se můžete podpořit navzájem s těmi, kteří prochází tou samou cestou. 

Celý tento balíček e-mailů, pracovních listů a podpůrné facebookové skupiny, který navíc obsahuje jedno 12 minut dlouhé meditační cvičení si cením na krásných 1600,- Kč. 

Co Ti tedy on-line workshop Pusť to po vodě se Šťastnou lenoškou přinese:

CO DOSTANEŠ: 

ODNESEŠ SI, JAK: 

Vůbec netušíš, o jaké písně se jedná? Nevadí - malé ukázky Ti třeba prozdradí víc:)