Workshop PUSŤ TO PO VODĚ se Šťastnou lenoškou

6ti týdenní on-line workshop propojený s podpůrnou skupinou, kde Ti - pomocí mých zkušeností, autorských písní a praxe Všímavosti - ukážu, kudy se můžeš vydat na Tvé cestě životem, pokud:

Možná teď neprožíváš úplně veselé dny. Vše Ti vadí, povinnosti Ti přerůstají přes hlavu, nejde Ti se smát a už vůbec ne odpočívat. 
A možná taky cítíš, že Tvůj vztah k sobě sama či k partnerovi rozhodně není takový, jaký si přeješ. Chce se Ti křičet a nejde to. Plakat ale taky ne. Pravděpodobně máš takové „domácí vězení“  uvnitř sebe,  navíc v neustálém řešení problémů z minulosti a strachu z budoucnosti. Ale kde jsi TY??

Pomůžu Ti najít klíč, otevřít ty dveře a vykročit vstříc radosti z maličkostí. Aby Tvé dny byly zase radostné, plné vůní a úsměvů. Aby z Tebe emoce mohly volně odplouvat. Aby Tvůj svět kvetl uvnitř i kolem Tebe. Budeš pak stát ve své síle i jemnosti, s hlavou vztyčenou, naplněný/á láskou k sobě sama. V přítomném okamžiku, Tady a Teď, Teď a Tady.

Jsem Marie Tilšarová. Inspirátorka, průvodkyně Mindfulness a autentická písničkářka. Co žiju, zpívám – co zpívám, žiju.

Mé písně jsou autentické – stejně jako já. Odráží se v nich můj osobní příběh a vše, co mě na cestě k sebelásce a radostnému žití potkalo. Opírají se, tak jako tento workshop, o praxi všímavosti (mindfulness) – ovšem spojenou s mou jedinečnou esencí.

Neudělám za Tebe ty tolik potřebné první kroky, ale můžu s Tebou stát a držet Tě za ruku (on-line, to dá rozum:-)). Protože vím moc dobře, jaké to je – nevědět, tápat, nemít se ráda a bát se vykročit.

A nebo - když Ti nejde vykročit, poď plavat:-) Pusť to po vodě.

Reference účastníků workshopu

Marie, chci Ti poděkovat za workshop Pusť to po vodě. Celý workshop je skvělý. Zastavování se je pro mě velká výzva, pořád není úplně automatické, bez budíku se zastavím sotva párkrát denně. Dívat se na svět očima dítěte mě baví. Za chyby si už celkem často zatleskám a říct si "no a co" je fajn pocit. Ale asi nejsilnější "zážitek" z workshopu je pro mě JáMísto ... to je tak úžasný, chodím se tam schoulit, odpočinout a načerpat pohodu a láskyplnost toho nádherného prostoru. Už jsem měla možnost v různých vedených meditacích a jiných technikách vstoupit do domu svého srdce, ale nikdy jsem tam neobjevila/nevytvořila takhle krásný prostor, ve kterém se cítím opravdu u sebe doma, kde to opravdu hřeje. To je nepopsatelné a neznám v tuhle chvíli slova, kterými bych dokázala poděkovat za Tvé vedení a uvedení do mého JáMísta.
Renata K.
Absolventka workshopu
S workshopem cítím, jak se vracím do doby, kdy mi na sobě záleželo. Je to tak známe a zároveň jiné. Tehdy mi na sobě záleželo a zároveň jsem měla potřebu to dávat na odiv, mluvit o tom. Až to přešlo k silnému vymezováni a striktnosti - vegetariánství a později veganství. Teď si uvědomuji, ze ta radikálnost nešla ze mě, ale z venčí. Nejbližší mě takovou nedokázali přijímat, protože jsem se jim silně odcizila. Dnes díky Vašemu workshopu se vracím k sobe, k tomu hlasu uvnitř, který jsem přehlušovala vším možným - zajídáním, kouřením, televizí, prací... jen nezůstat se sebou sama. Najednou ten hlas zesiluje a mě je to příjemné, vrací se někdo známý a milovaný. Někdo, kdo nepotřebuje teď hned změnu, ale učí se opět pozorovat "milé tělo" a ptá se "co bys chtělo" 😉 Během kurzu jsem došla do bodu, kdy jsem jsem se rozhodla, ze chci opět dýchat a cítit a odložila jsem cigarety. Ano, každý den zhodnocuji pro a proti. A každou chvílí se rozhoduji znova a znova, ale stoji to za to. Cítím se lépe a to mi teď a tady stačí. I můj přístup k "musíš to udělat" se změnil na soustředění se na jednu práci, vnímání a rozložení sil a také prokládání povinností odpočinkem. Žádní "já až pak". Žiju. Děkuju.
Andrea - Muriel
Absolventka workshopu
Moje milá Maru, Připadám si jako když postupuji z prvního stupně základní školy na druhý. Díky za otevření očí, prožití a uvědomění všech praktik. Je to Tebou, tím, že jsi ve videích opravdová a mám možnost i vidět, že vše co učíš i žiješ. Díky Ti. Asi nejvíce se "peru" s myšlenkami, které se vkrádají do mé mysli. Díky pokojíčku- JáMístu mám možnost je lépe zpracovat a nebo nechat plynout. Přepínám taky často :). Kritik jsem stále, to mi šlo vždycky, ale cítím, že je vyzrálejší, že tím už neubližuji okolí. Svoje chyby se nesnažím skrývat jak tomu bylo dříve a to je asi podstatná část mého zjištění. Já sama sobě nelžu, neobhajuji se sama před sebou a sama k sobě dokážu být upřímná. Zjištění, že to vlastně dělám( že dokážu lhát i sama sobě) bylo nepříjemné, hodně nepříjemné! ale teď je to svobodné. Určitě se dá odhalit další "level"..... Ale - pomáhá mi to k učení se být Já na prvním místě. ( no, zatím pomalu, ale snadněji se mi říká Ne ostatním a Ano sobě 🙂 Zastavování je skvělá věc, v době, kdy si myslíš, že to opravdu nejde se zastavím a je to tak, jde to 🙂 tak trošku si s tím i hraji. Mám práci, kdy se lehce dostanu do časového skluzu, tím i stresu. A tak to být nemusí 🙂 Děkuji Tobě i sobě, a těším se na další výzvy.
Petka
Absolventka workshopu

Jak bude on-line workshop vypadat?

Dostaneš 8 e-mailů. 
První e-mail bude seznamovací.
6 týdnů po sobě pak  dostaneš e-mail, který bude obsahovat „PÍSEŇ TÝDNE“.  Kolem této písně se bude točit celá praxe a úkoly. Vše Ti vysvětlím jak ve videu, tak psanou formou. Ke každé písni taky dostaneš pracovní list. 
Poslední e-mail bude shrnovat celou tu 6ti týdenní cestu.

Celý tento balíček e-mailů, pracovních listů a 11ti písní z alba Pust to po vodě, který navíc obsahuje jedno 12 minut dlouhé meditační cvičení a jednu vizualizaci si cením na magických 999,- Kč.

Co Ti tedy on-line workshop Pusť to po vodě se Šťastnou lenoškou přinese:

CO DOSTANEŠ: 

ODNESEŠ SI, JAK: 

Vůbec netušíš, o jaké písně se jedná? Nevadí - malé ukázky Ti třeba prozdradí víc:)