Písničkářka a průvodkyně

Představ si, že jsi šťastná. Máš se ráda a nepotřebuješ žádné masky. Stojíš tu autentická, beze strachu a tvoříš svůj svět. Zdá se ti to těžké?

Štěstí nemusí být dřina

Stačí začít. Po malých krůčcích si vnášet do života laskavost.
Zkus být na pár minut ta nejdůležitější. Dovol si říct NE požadavkům zvenku a dát péči sama sobě.

Ráda tě při tvých krocích povedu.

Jsem Marie - písničkářka, autorka více než 80ti písní, inspirátorka a tvůrkyně motivačních karet Všímavky, Láskarty a Pošli to dál.

Marie na sítích

Můj youtube kanál

Facebook

Instragram

Spotify

LinkedIn

Má tvorba, která dělá radost mně - a může i tobě.

Všímavky: Návod na radostnější žití do kapsy, které se opírají o učení Mindfulness – Všímavosti.
Láskarty: Láskyplné karty, které Tě jemně povedou cestou sebelásky, skrze kterou si zamiluješ svůj život.
Balanční kameny:  krásná hravá pomůcka pro bytí v přítomném okamžiku.

Co žiju, zpívám. Co zpívám, žiju. V mých písních se odráží má životní cesta. Každý si mezi nimi najde „tu svou“. Některé jsou veselé, některé k zamyšlení. Jiné zase meditační. Však se zaposlouchej.

Jsem autorkou e-Booků 7 tipů, jak si zlepšit náladu a Průvodce na cestě z úzkosti k radosti. 
Také v elektronické podobě vyšel zpěvník mých písní Zpívej si s po(d)klady.

Co se ve světě povídá o Všímavkách, meditacích, CD - Pusť to k vodě

Maruška mě oslovila začala jsem ji sledovat a její písně poslouchala a žila s nimi denně. Začaly se dít nádherné věci, jak v soukromém životě tak i rodinném, přátelském a profesním... Prostě mi život zase začal kvést a dávat veliký rozměr všeho kolem... Moje děti její písně milují a ten nejmenší 4roky jimi žije a zlepšuje si jimi náladu a nebo se třeba otužuje a u toho si zpívá "co bys chtělo moje tělo".
"Dnes mám ranní v autobuse a pouštím si písně od Marie. Málo kdy se stane, že by mi dvě ženy během jízdy řekli, že jsem jim zlepšil náladu, že jsem člověk na svém místě a jaké rádio poslouchám 😂. Takže Marie, děláš to dobře... Každá doba nese svého Kryla, že bych našel toho svého?"
"Maru vměstnala do miniaturního koženého pytlíku vše důležité. Inspiraci k praxi, která se hodí když stojíme ve frontě, na pískovišti s dětmi atd. Super inspirace jak jednoduše a levně přivítat poklady mindfulness do našeho života. Navíc jsou všímavky v krásném koženém pouzdře připraveny lítat spolu s námi světem. Parádní počin 🤩"
"Maruška s tebou laskavě projde černou nocí, aby ti pomohla setkat se s částí sama sebe, která čeká na přijetí nebo na to být viděna - i to na začátek stačí. Hlas Marušky dodává klidu a zároveň odhodlání (podporu) pro to jít a zkoumat, a to s naprostou lehkostí, že vše je možné. Je to pohádková meditace. Přeji objevnou cestu :-)"

Neztrácej úsměv na tváři - radovat se dá i z maličkostí.

Stačí si jich všimnout. Jak to dělám já, se zdarma dočteš v e-booku 7 tipů, jak si zlepšit náladu.

Stačí zadat své jméno a e-mail do formuláře a e-book zdarma letí k tobě. A navíc si zajistíš pravidelný přísun tipů na krátké mindfulness praxe, životní písně i meditační cvičení.


A jako dárek navíc získáš zdarma eBook 7 tipů, jak si zlepšit náladu.

Chci eBook

Tak dlouho jsem hledala své místo na světě, až jsem svět našla v sobě.

Sedím před domem a pozoruji letící mraky. V ruce dobrou kávu, na tváři úsměv a v duši klid. Vnímám lehký vítr, který mi hladí tvář a cítím se naprosto skvěle – a to i přes to, že ještě před malou chvílí tekly z mých očí slzy smutku z nejistoty. Pár krátkých cvičení, která už mám za ta léta zautomatizovaná, mi ale pomohlo zpátky k úsměvu a radostnému prožívání přítomného okamžiku.

Kdybych tohle znala před pěti – deseti lety, nemusela jsem se tolik utápět v úzkostech a zažívat panické ataky.

Marie Tilšarová